טטריס – עיתונות

עיתונות

"עם המוזיקה של אורי פרוסט ומרטין דני, וידאו, תאורה והתלבושות הפונקציונליות והיפות של לימור טל מפתחות תמונות הגוף של נועה דר מומנטום בלתי רגיל. אחרי 800 דקות הצופים מחייכים אחד לשני כי הם עברו יחד חוויה אסטטית יוצאת דופן.זה לא קורה הרבה בתיאטרון-מחול." Frankfurter Allgemeine" ."

"העובדה שבמהלך ההופעה אנחנו חשופים למבטים של הצופים האחרים ושל הפרוטגוניסטים קשור לקונספט הגאוני של העבודה הזאת. כי כאן העיסוק הוא בהסרת הגבולות בין החלל הציבורי לחלל הפרטי וזה מתאפשר בעזרת שינוי קיצוני בפרספקטיבה."Munstersche Zeitung.de"  

"נועה דר מצליחה תוך 80 דקות לגרום לנו להרגיש כמו חלקים במשחק טטריס.  .היא מצליחה לישׁם את עקרון האינטראקטיוויות, כפי שהוא מקבל ביטוי בתרבות המחשבים והמדיה באופן עוצר נשימה". ."Frankfurter neue presse"

"טטריס" היא יצירה מרהיבה, המשחררת מהגוף היפעמות ראשונית ותדהמה, ומזמנת אינטראקציות מסעירות ומעוררות מחשבה עם הרקדנים ושאר הצופים. " מיכל בעדני, "אתר עכבר העיר" – לכתבה המלאה

"אין ספק שזהו מופע מרגש, שמעניק חוויה ייחודית ומרתקת." דנה גילרמן "הארץ"

יצירתן המשותפת של הכוריאוגרפית נעה דר והאמנית הפלסטית נטי שמיע עפר, מאפשרת זווית ראייה שונה ומשתנה על ההתרחשות הבימתית. הרעיון המציצני שמאחורי היצירה מבריק. ההרכב המגוון של הרקדנים המשתתפים בה מרחיב את קשת האפשרויות שהיא מציעה." מירב יודלביץ, Ynet

"המראה מהפנט, יותר "מטריקס" מ"טטריס": מהלוח הלבן הענקי מבצבצים עשרות ראשים כרותים, מגחכים וממצמצים. תחושה סוריאליסטית. הנוף האנושי הזה מופלא .קשה היה שלא לחוש בפגיעותו של הגוף שנותר חשוף מתחת לחור. כולם, דורסים ונדרסים כאחד, חשו הקלה בחלקו השלישי והמפעים של המופע" . איתן בר יוסף, "עכבר העיר"

"טטריס" הוא מופע שמצליח להטביע חותם בנפש". רות אשל "הארץ", 26.4.07 – לכתבה המלאה

“Unconventional and compelling, Tetris has the potential to be an important piece with lasting impact both in Israel and abroad”

Ora Brafman, “Jerusalem Post”

"דר החליטה לשבור את הקונבנציות ותפיסות העולם הבסיסיות של עולם המחול ולהרכיב אותן מחדש. מדובר בחגיגה של ממש  כל מה שצריך הוא להגמיש קצת קונבנציות בראש, לקחת נשימה עמוקה וליהנות מהשפע שסביב." איתי מאוטנר, NRG

ביקורות נוספות על "טטריס":

No Sidebar

This template supports the unlimited sidebar's widgets.
For adding widgets to Footer sidebar Click Here