אודות

"עננים ומרק" ממפה את גבולות העולם בו היינו שואפים לחיות, אילו יכולנו. המקום בו מתרחש המופע נמצא ברווח שנמתח בין הרצון למימוש החלום- והמציאות.

היצירה נבנתה במשותף עם הרקדנים, תוך תהליך של חיפוש אחר החומרים מהם עשויים החלומות שלנו.

מקומות בהם היינו רוצים להיות, החברה שהיינו רוצים להיות חלק ממנה ורגעים אליהם אנחנו כמהים. חומרי הפנטזיה מגדירים את מה שחסר, את החורים במציאות שהפנטזיה תמלא, אם רק תתממש.

שותפים

מאת: נעה דר

מוסיקה מאת: אבי בללי
רקדנים יוצרים: אלדד בן ששון, עדיה פרשקובסקי , ענבל אלוני, קארין פרייס, צחי כהן, ענת מרון, הראל קיי, מור נרדימון. במה ותלבושות: סבטלנה ברגר.
תאורה: איתי ארדל.
הפקה : הילה קפלן.
צילום: דורית טלפז, אייל לנדסמן

בכורה: הרמת מסך, נובמבר, 2005
משך המופע: 55 דקות

גלריה

29852- MG 0112
« 1 של 10 »

ביקורות

"דר היא מיוצרות המחול הבולטות והמבטיחות בארץ המקפידה לשמור על שפה עצמאית ומציבה סטנדרטים מטורפים לרקדניה. צוות הרקדנים משויף, מסור ומוקפד. חוויה וויזואלית מלאת אווירה עם פסקול מצויין של בללי". 
– נעמה לנסקי (ידיעות אחרונות)

 

"יצירה בעלת יופי מיוחד, פיזיות אנרגטית מתפרצת. במרכז היצירה סולו מדהים באיכויותיו. הניגוד בין הרקדנים יוצר מפגש תנועה מרתק. דר השכילה לתת כאן את המגע האנושי האמיתי ביותר. תלבושות מעוצבות להפליא ותאורה עשירה".
– צבי גורן ("הבמה")

 

"החדש של נעה דר, "עננים ומרק", הותיר טעם של עוד. דרמה רגשית עשויה בטעם טוב. ערוץ 3 של המחול.  דר מוציאה איכויות מגוונות מרקדניה וממצה את כישוריהם הטכניים. בתחושה מתמדת של ציפייה דר מחסיר הביט אחד, ובניגוד לנטייה הרעשנית  של התרבות הישראלית, דר מגישה לנו צ’יל תנועתי נדיר עם געישות בוויב מכמיר, כדרכה בקודש. "משחקי ילדים" (המשובח) למבוגרים. העיצוב מינימליסטי, מחא אור ובהיר. המוזיקה של אבי בללי מושלמת. חד, מרהיב ושמח".
– עידוא דגן (זמן תל אביב)

No Sidebar

This template supports the unlimited sidebar's widgets.
For adding widgets to Footer sidebar Click Here